Łańcuchy do czyszczenia butelek

Wykorzystanie butelek wielokrotnego użytku zyskało w ostatnich latach na znaczeniu. KÖBO ma tu istotny wkład: Nasze łańcuchy transportowe są stosowane w systemach czyszczenia butelek do czyszczenia butelek PET lub szklanych. Nasze wysokie standardy jakości i doświadczenie w branży spożywczej sprawiają, że KÖBO jest partnerem dla producentów maszyn do czyszczenia butelek i urządzeń zaopatrzeniowych na całym świecie.

Presja konkurencji i dążenie do innowacji sprawiły, że wydajność nowoczesnych systemów napełniania osiągnęła nowy poziom w skali międzynarodowej. Rozwój ten oznacza również zwiększenie wydajności myjni butelkowych; niezawodne, niewymagające konserwacji łańcuchy transportowe są tu decydującym czynnikiem sukcesu. 

Wiemy, że w procesie produkcji łańcuch ma kontakt z różnymi cieczami i zasadami, ale także z elementami ściernymi, takimi jak tłuczone szkło, kurz, piasek itp., dlatego też stosujemy materiały o wysokiej wytrzymałości, a także odporne na korozję materiały ze stali nierdzewnej.

 
Łańcuchy KÖBO oznaczają wysoką wytrzymałość zmęczeniową w połączeniu z długą żywotnością.