Serwis

Ręka w rękę z sukcesem od ponad 125 lat.

Jako firma zajmująca się łańcuchami napędowymi i przenośnikowymi wiemy, jak ważne jest, gdy poszczególne ogniwa idealnie się zazębiają. Tylko wtedy sprawy potoczą się optymalnie - tak jak w przypadku dobrego, opartego na współpracy partnerstwa.

Dlatego też uważamy ścisły kontakt z klientem za istotne kryterium wspólnego sukcesu. Każdy projekt jest dla nas ważny. Zawsze chcemy spełniać wymagania i przewyższać oczekiwania. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do trwałych relacji, a nie do jednorazowego sukcesu.

Mamy tylko jedną rzecz na myśli: zadowolenie naszych klientów. Dlatego też nasz serwis obejmuje przede wszystkim osobisty kontakt i doradztwo techniczne na miejscu - lub, na życzenie, w formie wideokonferencji. Optymalizujemy istniejące łańcuchy i opracowujemy je tak, aby idealnie do nich pasowały. Oczywiście wykonujemy również wszystkie standardowe analizy i testy materiałów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o badania twardości do pomiaru twardości materiału (Vickers, Brinell, Rockwell), różne metody nieniszczących badań pęknięć, badania siły zrywającej (do 100 T we własnym zakresie lub do 1000 T na MPU w Dortmundzie), badania mikrostruktury lub obliczenia trwałości, jesteśmy po stronie naszych klientów pod względem bezpieczeństwa, jakości i trwałości.