KÖBO - Technika łańcuchowa z Niemiec od 1894 r.

"The Chain People" to dla nas coś więcej niż tytuł zawodowy. Obejmuje ona naszą podstawową charakterystykę: maksymalną stabilność i jednocześnie elastyczność. Dzięki naszym zakładom produkcyjnym w Niemczech i Europie jesteśmy blisko naszych klientów i potrafimy sprawnie reagować na ich specyficzne potrzeby nawet w trudnych sytuacjach. Stale poszerzamy naszą dyspozycyjność - teraz oferujemy również doradztwo w formie wideokonferencji. 

Przemysł stalowy

W przypadku szczególnie wysokich wymagań w zakresie materiału i techniki: jako specjalista w dziedzinie branży napędzanych technologią od dawien dawna produkujemy specjalne przenośniki łańcuchowe i koła łańcuchowe dla przemysłu stalowego, hutniczego i aluminiowego. 

więcej

Przemysł materiałów sypkich

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z materiałem grubym, czy drobnym, korozyjnym czy abrazyjnym - współpracujemy z potentatami w zakresie produkcji urządzeń dla branży materiałów sypkich. Nasza wiedza z zakresu procesów transportowych jest wyjątkowa.


więcej

Przemysł motoryzacyjny

Dobra technika i dobre stosunki mają ze sobą wiele wspólnego. Dlatego też jesteśmy kompetentnym partnerem producentów samochodów i ich poddostawców. Zajmujemy się między innymi projektowaniem i wykonawstwem wysokowydajnych łańcuchów przenośnikowych i łańcuchowych przenośników płytkowych.


więcej

Przemysł spożywczy

Technologia łańcuchowa KÖBO znajduje zastosowanie z powodzeniem w przemyśle piekarniczym, przy przetwarzaniu mięsa, warzyw i zbóż lub przy butelkowaniu napojów. Od dawien dawna wygrywamy tutaj innowacyjnymi koncepcjami.


więcej

Przemysł drzewny

KÖBO projektuje i produkuje łańcuchy dla przemysłu przetwórstwa drzewnego. Naszymi klientami są międzynarodowi producenci, z którymi w ramach partnerstwa zrealizowaliśmy innowacyjne i wydajne projekty.


więcej

Przemysł transportu osobowego

KÖBO tworzy doskonałe połączenia. Dlatego też transport osobowy stanowi ważną część naszego portfolio. Nasze systemy łańcuchowe oferują optymalną kulturę pracy i najwyższy komfort użytkowania – na całym świecie. 


więcej

Przemysł uzdatniania wody

Urządzenia do uzdatniania wody są często urządzeniami, w których zastosowano nowoczesną technologię. Aby funkcje te mogły znaleźć zastosowanie w rozmaitych typach urządzeń, KÖBO produkuje te specjalne łańcuchy ze stali odpornych na korozję i specjalnych stali stopowych.


więcej

Inne zastosowania przemysłowe

KÖBO oferuje produkty, nie mające sobie równych. Poza łańcuchami i kołami łańcuchowymi realizowane są również całkowicie indywidualne rozwiązania KÖBO – dla wszystkich gałęzi przemysłu.  


więcej