Witamy w KÖBO: Postępowa technologia łańcuchów – od 125 lat.

Jako przedsiębiorstwo, które wytwarza produkty, które funkcjonują tylko wtedy, gdy poszczególne ogniwa perfekcyjnie się ze sobą łączą, wiemy, jak ważna jest dobra współpraca oparta na partnerstwie. Nasze wysokie wymagania jakościowe, nasza wyznaczająca kierunek siła innowacji i maksymalne bezpieczeństwo produktu uczyniły nas jednym z wiodących oferentów łańcuchów. Obecnie eksperci z firmy KÖBO opracowują efektywne i indywidualne rozwiązania – jesteśmy „The Chain People“.

  • Kiedy samochody ciężarowe opuszczają nasz zakład produkcyjny w Wuppertalu, firma KÖBO z powodzeniem zrealizowała kolejne zamówienie z branży stalowej. Program produkcyjny dla jednej...

    Czekamy na Ciebi

  • Futurystyczne ruchome schody Filharmonii nad Łabą o długości 80,2 m są równie imponujące, co sam gmach. Tak zwana "tuba" jest oficjalnie najdłuższymi ruchomymi schodami w Zachodniej Europie. Tym projektem KÖBO stawia kolejny kamień milowy, który potwierdza, że przedsiębiorstwo z tradycjami jest płaszczyźnie międzynarodowej jednym z wiodących producentów w zakresie technologii łańcuchów.

  • Na początku 2015 roku firma American Cement Company z siedzibą w Sumterville na Florydzie szukała kompetentnego partnera z zakresu technologii łańcuchów. Zadanie polegało na opracowaniu indywidualnego układu transportu kamienia wapiennego. Zespół KÖBO USA podjął się projektu i uczynił z niego historię sukcesu, która pisana jest wspólnie po dzień dzisiejszy.

  • KÖBO jest przedsiębiorstwem z bogatymi tradycjami, produkującym na cały świat koła i tarcze łańcuchowe w różnych wersjach i odmianach wykonania. Oprócz tego firma KÖBO realizuje również rozmaite elementy montażowe, rolki, czerpaki, taśmy łopatkowe i detale specjalnego zastosowania.  Jakość produktów jest przy tym tak ceniona, że CHAIN PEOPLE z Wuppertalu dostarczają łańcuchy na obszar całej Europy, do USA i także do Azji.

Przemysł stalowy

W przypadku szczególnie wysokich wymagań w zakresie materiału i techniki: jako specjalista w dziedzinie branży napędzanych technologią od dawien dawna produkujemy specjalne przenośniki łańcuchowe i koła łańcuchowe dla przemysłu stalowego, hutniczego i aluminiowego. 

więcej

Przemysł materiałów sypkich

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z materiałem grubym, czy drobnym, korozyjnym czy abrazyjnym - współpracujemy z potentatami w zakresie produkcji urządzeń dla branży materiałów sypkich. Nasza wiedza z zakresu procesów transportowych jest wyjątkowa.


więcej

Przemysł motoryzacyjny

Dobra technika i dobre stosunki mają ze sobą wiele wspólnego. Dlatego też jesteśmy kompetentnym partnerem producentów samochodów i ich poddostawców. Zajmujemy się między innymi projektowaniem i wykonawstwem wysokowydajnych łańcuchów przenośnikowych i łańcuchowych przenośników płytkowych.


więcej

Przemysł spożywczy

Technologia łańcuchowa KÖBO znajduje zastosowanie z powodzeniem w przemyśle piekarniczym, przy przetwarzaniu mięsa, warzyw i zbóż lub przy butelkowaniu napojów. Od dawien dawna wygrywamy tutaj innowacyjnymi koncepcjami.


więcej

Przemysł drzewny

KÖBO projektuje i produkuje łańcuchy dla przemysłu przetwórstwa drzewnego. Naszymi klientami są międzynarodowi producenci, z którymi w ramach partnerstwa zrealizowaliśmy innowacyjne i wydajne projekty.


więcej

Przemysł transportu osobowego

KÖBO tworzy doskonałe połączenia. Dlatego też transport osobowy stanowi ważną część naszego portfolio. Nasze systemy łańcuchowe oferują optymalną kulturę pracy i najwyższy komfort użytkowania – na całym świecie. 


więcej

Przemysł uzdatniania wody

Urządzenia do uzdatniania wody są często urządzeniami, w których zastosowano nowoczesną technologię. Aby funkcje te mogły znaleźć zastosowanie w rozmaitych typach urządzeń, KÖBO produkuje te specjalne łańcuchy ze stali odpornych na korozję i specjalnych stali stopowych.


więcej

Inne zastosowania przemysłowe

KÖBO oferuje produkty, nie mające sobie równych. Poza łańcuchami i kołami łańcuchowymi realizowane są również całkowicie indywidualne rozwiązania KÖBO – dla wszystkich gałęzi przemysłu.  


więcej